HaburImages.com - strona główna

Poniżej kilka słów o Habur Images.

Habur images

Jesteśmy agencją zajmującą się fotografią stockową. Od 2002 roku sprzedajemy swoje zdjęcia na wyłączność za pośrednictwem prestiżowych banków zdjęć Istock oraz Getty Images.

Nasze portfolio obejmuje 20 tysięcy fotografii zrealizowanych podczas 400 sesji w Polsce i za granicą.

Fotografujemy przede wszystkim ludzi, osoby w różnym wieku: dzieci, dorosłych, seniorów, różnych narodowości, w różnych sytuacjach. Nasze portfolio obejmuje zdjęcia studyjne, zdjęcia typu lifestyle, we wnętrzach oraz w plenerach.

Lubimy kiedy jest barwnie, kolorowo, energetycznie, autentycznie. Ten klimat staramy się przenieść do naszych zdjęć.

Realizujemy sesje zarówno z jednym modelem, jak i dużymi grupami. Zajmują nas tematy uniwersalne: rodzina, edukacja, praca. Z uwagą śledzimy trendy, rozwój nowych technologii i idei. Wśród naszych zdjęć znaleźć można ilustracje do wielu popularnych tematów. Inspirują nas ludzie, miejsca i podróże.

Nasze zdjęcia są chętnie kupowanie przez światowe agencje reklamowe, wydawnictwa, czy blogerów. Wiele razy zobaczyliśmy je na billboardach i dużych formatach outdoorowych, w internecie, w czasopismach, katalogach i ulotkach.

Aby osiągnąć taki efekt niezbędna jest współpraca. Nasz zespół tworzy wiele osób - fotografowie, producenci, styliści, wizażyści, retuszerzy.
Trzon ekipy to:

  

Iza Habur

mózg Habur Images, fotograf i główna kreatywna

Z fotografią związana od zawsze, choć swoją drogę zawodową rozpoczęła pracując jako grafik. Realizowała się przede wszystkim przy projektach on-line dla dużych klientów w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Wiedza i doświadczenie zdobyte wówczas wykorzystuje przy produkcji sesji fotograficznych. O sobie mówi, że jest rzemieślnikiem. Lubi robić zdjęcia użyteczne i wygodne do wykorzystania przez grafików. Bardzo dużą wagę przywiązuje do jakości swoich prac. Jej znak rozpoznawczy to unikalne kadry, harmonijne kolory i ręka do ludzi, z których potrafi wyciągnąć prawdziwość i autentyczność. 

Monika Grzesik

organizatorka, koordynatorka, prawa ręka szefowej

W Habur Images osoba od telefonów, maili, organizowania, koordynowania, nawiązywania kontaktów. Doświadczenie zdobyte jako redaktor naczelna miejskiego portalu, a potem menadżer w agencji interaktywnej skutkowało łatwością w tzw. ogarnianiu wielu tematów jednocześnie - kluczowej umiejętności przy produkcji sesji. Zainteresowanie psychologią ułatwiają jej tzw. "rozkręcanie modeli". Kto był na sesji ten wie. 

 
Zobacz nas w akcji w kraju:
i Ze świata:
tak Modele bawią na naszych sesjach:


A my razem z nimi: